5 stycznia w Przedszkolu Niepublicznym Zgromadzenia Sióstr św. Józefa w Krośnie odbył się już piąty Konkurs kolęd i pastorałek dla dzieci w wieku przedszkolnym z Krosna i okolic. Wśród prawie 80 uczestników znalazło się troje dzieci z Przedszkola św. Józefa w Krościenku Wyżnym.

20 solistów i 20 zespołów wystąpiło w 4 kategoriach. Jako solistka z kolędą „Aniołek maleńki jak wróbelek”, wystąpiła Ania Materniak w grupie wiekowej 3,4-latki, przygotowana przez nauczycielkę Elżbietę Foltę. Natomiast w zespole, w grupie wiekowej 5,6 lat, zaśpiewały pastorałkę „Nie płacz Jezu”, Weronika Olbrecht i Lila Lorens, również przygotowane przez panią Elę. Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje możliwości wokalne, śpiewając z wielkim wyczuciem i bezbłędnie wyśpiewując każdą nutkę.  Pomimo silnej konkurencji i wysokiego poziomu, Ania Materniak zdobyła 1 miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
GALERIA ZDJĘĆ