Parafia pw. Świętego Marcina

Przyjdż i dołacz do nas

– godz.  10.30 – wymarsz

10.15 – spotkanie grup:

Orszak „Anielski” – uczniowie szkół: Podstawowej i Gimnazjum w budynku szkolnym oraz harcerze – zapraszamy

an

Orszak „Królewski” z koronami na głowach – budynek Plebanii – zapraszamy

grupy parafialne i tych, którzy przyjdą do kościoła, zwłaszcza tych, którzy będą na parkingu, aby przyszli na plebanię. Ten orszak to również orszak dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci z Przedszkoli, Sióstr Służebniczek i z Przedszkola Samorządowego i z klas „0”. Tutaj zapraszamy również Chór Parafialny.

kr

Orszak „Pasterzy” – Dom Ludowy – zapraszamy

stowarzyszenia i grupy działające w naszej Gminie, Orkiestrę Gminną oraz mieszkańców ul. Południowej i przyległych ulic.

paster

10.30 – wyjście orszaków „Anielskiego” spod szkoły i „Królewskiego” spod plebani.
10.40 – wyjście orszaku „Pasterzy” wraz z Orkiestrą Dętą spod Domu Ludowego ulicą Sportową.
11.00 – spotkanie orszaków przed Kościołem – Uroczysta Msza św.

3-krl

Po Mszy św. zapraszamy uczestników na herbatę do Domu Parafialnego i zakończenie Orszaku.