W całej naszej Archidiecezji odbył się (30 XI) etap szkolny Konkursu Biblijnego na podstawie ewangelii wg. św. Marka dla uczniów szkól podstawowych. Również uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II wzięli w nim udział. Dla uczniów klas piątych i szóstych był to jednocześnie sprawdzian wiedzy biblijnej. W konkursie wzięło udział 9o osób z klas IV –VI. Na 75 możliwych do zdobycia punktów pierwsze miejsce i 62 punkty zdobyła uczennica klasy Va Zuzanna Kalicińska.

  1. Szymon Jurczak klasa V b – 53 punkty
  2. Michał Omachel klasa VI a – 47 punktów
  3. Natalia Trybus klasa V b – 46 punktów
  4. Julia Podkul klasa VI a – 43 punkty
  5. Jakub Jurczak klasa V b – 42 punkty
  6. Michalina Kmonk klasa VI b – 41 punktów
  7. Kinga Zygar klasa VI a – 41 punktów
  8. Filar Weronika klasa V a – 40 punktów
  9. Zuzanna Prajznar klasa VI c- 40 punktów
  10. Joanna Omachel – klasa IV – 38 punktów.

 

Zuzanna Kalicińska, Szymon Jurczak oraz Michał Omachel będą reprezentantami naszej szkoły w II etapie konkursu na szczeblu dekanatu Krosno II. Gratulujemy!