• Dzisiaj o godz. 15.3o Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy członków Róż Różańcowych do wspólnej modlitwy.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.oo. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.
  • W tym tygodniu Różaniec poprowadzą: poniedziałek – klasa VI a SP, wtorek – klasa VI b SP, środa – klasa VI c SP, czwartek – klasa V a SP, w piątek – KSM, w sobotę – Dzieci Boże.
  • Dzisiaj przypada III niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Tym razem przeznaczamy ją na pokrycie kosztów wycinki drzew na cmentarzu.
  • W środę nowenna do MBNP wraz z Nabożeństwem Różańcowym.
  • W poniedziałek 17 X wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. We wtorek 18 X przypada święto św. Łukasza. Modlić się będziemy w intencji służby zdrowia. Ponadto w tym tygodniu wspominamy: we czwartek św. Jana Kantego, kapłana, w piątek bł. Jakuba Strzemię, biskupa, a w sobotę 22 X liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sobotę po wieczornym nabożeństwie, jeśli będzie sprzyjająca pogoda, udamy się pod pomnik św. Jana Pawła II i odmówimy litanię.
  • We wtorek 18 X święto patrona naszej SP. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. o godz. 815, dla społeczności naszej SP. W czasie tej Mszy św. modlić się będziemy za +Mirosława Chłapa int. uczniów klasy I a SP.
  • Od tej niedzieli i w kolejne niedziele października młodzież naszej parafii z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozprowadzać znicze cmentarne. Środki zebrane w ten sposób posłużą na realizację celów statutowych Stowarzyszenia i na potrzeby naszej młodzieży. Zachęcamy, aby w ten sposób wesprzeć młodzież naszej parafii.
  • Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.oo-18.3o.
  • Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny.
  • Zbliża się listopad. Postarajmy się w miarę możliwości i sprzyjającej pogody o porządki na cmentarzu, aby nie zostawiać tej pracy na ostatnią chwilę. Natomiast porządki przy kościele i w jego otoczeniu związane z Odpustem Parafialnym zaplanowane są na dzień 22 października. Prosimy aby tak zaplanować ten czas , by przyszła większa liczba osób, ponieważ tych prac będzie sporo.