• Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy członków Róż Różańcowych do wspólnej modlitwy. Dzisiaj także I Niedziela Miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do trwania przed Chrystusem Eucharystycznym.
  • Msze św. codziennie o godz. 17.00. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.
  • W tym tygodniu Różaniec poprowadzą: poniedziałek – kl. I a Gimnazjum, wtorek – I b i c Gimnazjum, środa – klasa II a Gimnazjum, czwartek – klasa II b Gimnazjum, w piątek – klasy III SP – Komunijne, w sobotę – Dzieci Boże.
  • W środę nowenna do MBNP wraz z Nabożeństwem Różańcowym.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź we czwartek i w piątek od godz. 16.00. W piątek odwiedziny chorych: ks. Paweł 8.30, ks. Proboszcz 9.00, ks. Jakub 9.45.
  • W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka i włoskiej Caritas o modlitwę i pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech, dzisiaj zbiórka do puszek dla poszkodowanych.
  • W piątek 7 X przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Po Mszy św. poświęcenie różańców i ich rozdanie dzieciom komunijnym z klas III. Zapraszamy ich i ich rodziców.
  • W niedzielę 9 X odbędzie się Pielgrzymka młodzieży do Przemyśla na Dzień Papieski. Ks. Paweł udaje się z młodzieżą z naszej parafii i dekanatu do katedry przemyskiej.
  • Za tydzień Dzień Papieski – w przyszłą niedzielę uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II będą zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II. Ofiary są przeznaczone na stypendia dla uczniów z biednych rodzin.
  • W związku z nieobecnością ks. Proboszcza poza parafią zostaną odprawione następujące int. Mszy św.: czwartek – +Adela Żywiec int. ucz. pogrzebu, piątek – +Władysław Żywiec int. ucz. pogrzebu, sobota – +Anna Michna int. koleżanek i kolegów z Urzędu Pocztowego Krosno 1, niedziela – w int. parafian.
  • Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00-18.30.
  • Z naszej wspólnoty odszedł ś.p. Stanisław Jaracz z ul. Kopalnianej, którego pogrzeb odbędzie się w przyszły wtorek o godz. 14.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…