• Dzisiaj 11 IX po południu o odz. 15.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Marcina – patrona naszej parafii. Po nabożeństwie przed Mszą św. ucałowanie relikwii św. Marcina.
 • Jutro w poniedziałek w Krośnie Matki Bożej Murkowej – patronki miasta.
 • W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii Krzyża i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane. Po każdej Mszy sw. rano i wieczorem bedzie możliwość ucałowania Relikwii Krzyża Świętego Niech dzisiejsze święto przypomni nam o szacunku do Krzyża Świętego o i tym który wisi w naszym domu, zakładzie pracy czy w szkole i o tym który czynimy codziennie w czasie modlitwy. W środę u OO. Kapucynów w Krośnie uroczystość odpustowa.
 • Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. prosimy o składanie próśb do MBNP.
 • Jutro w poniedziałek po Mszy św. wieczornej -Parafialny Oddział Akcji Katolickiej ma miesięczne spotkanie. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w działalność tej grupy parafialnej.
 • W czwartek15 IX Matki Bożej Bolesnej – rozpoczynamy  Triduum przed uroczystością św. Stanisława Kostki. W piatek 16 IX uczcimy św. Jana Pawła II i uczniowie ze szkoły podstawowej  mają swoja Msze św. ku czci patrona szkoły św. Jana Pawła II. Zapraszamy również wszystkich uczniów Gimnazjum. Te trzy dni są dla nich dniami formacyjnymi przygotowującymi do bierzmowania. Prosimy młodzież z gimnazjum by została po Mszy św. na spotkanie Te dwie okoliczności  myślę, że sprawią że nie zabraknie nikogo z uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum na Mszy św. ku czci swojego patrona  . W przyszła niedzielę przypada sama uroczystość św. św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży. W czasie Triduum po Mszach sw. w czwartek i sobotę po nabożeństwach ucałowanie relikwii sw. Stanisława Kostki.
 • W środę 17 IX  o godz. 15.00 rozpoczęcie roku przedszkolaków z przedszkola SS. Służebniczek w ich przedszkolu i poświecenie przedszkola po remoncie.
 • Kancelaria parafialna czynna  po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 (18.30 – 19.00).
 • Ogłoszenie Pana Sołtysa( na kartce) i Urzędu Gminy: Wójt Gminy przypomina, że 15 września upływa termin wpłaty III raty należności za podatki i odpady komunalne oraz II raty podatku od środków transportu i opłaty od posiadania psa w 2016 r. Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów upomnienia w kwocie 11,60 zł, należy terminowo regulować płatności. Termin kolejnej IV raty mija 15 listopada.
 • Podziękowania: Panom za pomoc w wycince tui na cmentarzu, wszystkim którzy złożyli elektrośmieci.
 • Prosimy o wpłacanie pozostałej kwoty na pielgrzymkę min. do Wilna do25 IX 2016. roku. A tych którzy nie wpłacili zaliczki o całość kwoty i potwierdzenie czy jadą gdyż mamy już kolejkę oczekujących.
 • Dzisiaj zbiórka do puszek na budowane hospicjum w Jarosławiu – jego wyposażenie. Jest to żywy pomnik roku Jubileuszowego w naszej Archidiecezji, który będzie służył ludziom chorym i starszym.