Nabożeństwo popołudniowe dzisiaj o godz. 15.3o. Będzie to  nabożeństwo różańcowe.

Msze św. wieczorne w tygodniu o godz. 18.oo.

Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.3o-19.oo.

W środę o 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prosimy o składanie próśb i podziękowań.

W czwartek Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze sw. o godz. 7.30. 9.00 oraz 18.00

Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej.

Ogłoszenie ARiMR- o dopłatach dla rolników.

Dwa tygodnie była trzecia niedziela miesiąca – zebrano 4156 zł.- które będą przeznaczone na wycinkę drzew na cmentarzu. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W przyszłą sobotę do południa chcielibyśmy wyciąć tuje na cmentarzu – jest już pozwolenie. Bardzo prosimy mężczyzn a szczególnie naszych strażaków o pomoc na godz. 8.30.

Jest również pozwolenie i właściwie nakaz wycięcia drzew (modrzewi ) ze Starego Kościeliska, które niszczą odnowiony zaledwie 4 lata temu nagrobek śp. Cecyli Jabłonowskiej wpisany do rejestru zabytków. Wycinka tych drzew odbędzie się w terminie na który zezwolą prace przy boisku sportowym.

Zbiórka elektrośmieci – Fundacja Pomoc Kościołowi w potrzebie organizuje zbiórkę elektrosmieci – dochód przeznaczany jest na budowę studni, prowadzenie szkół i szpitali na misjach. W naszej parafii odbędzie się ona 9 IX 2016 roku na parkingu pod kościołem – przy stodole.