• Od poniedziałku Msze św. wieczorne o godz. 18.oo.

 

  • Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.3o-19.oo.

 

  • Nabożeństwo popołudniowe dzisiaj o godz. 15.3o. Będzie to modlitwa Różańcowa w intencji ś.p. Zofii Kałamarz, mamy naszego księdza proboszcza. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy.

 

  • Jak już informowaliśmy zmarła Zofia Kałamarz mama naszego księdza proboszcza Wiesława. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 15.00 w Parafii pw. św. Barbary (oo. Bernardyni) w Przeworsku.

W związku z pogrzebem mamy naszego ks. Proboszcza jest możliwość dla parafian wyjazdu autokarem na uroczystości pogrzebowe. Wyjazd w poniedziałek 29 sierpnia br. o godzinie 12:00 z parkingu przy kościele. Możliwość zapisu i lista osób wyjeżdzających na pogrzeb w zakrystii. Nie ma ograniczeń co do ilości osób, jeśli będzie taka potrzeba, to zostanie podstawiony kolejny autokar.

Ze względu na poniedziałkowy pogrzeb, wszystkie intencje mszalne z godziny 18:00 zostaną odprawione podczas Eucharystii o godzinie 7:00. W poniedziałek będzie tylko Msza św. o godz. 7.oo, nie będzie Mszy św. o godz. 18.oo. Przepraszamy za tą zmianę, ale także prosimy o wyrozumiałość.

Ks. Proboszczowi Wiesławowi, oraz całej Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci!

 

  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek i w piątek od godz. 17.oo. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.oo.

 

  • Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego we czwartek o godz. 8.oo. Spowiedź w środę od godz. 17.oo.

 

  • W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do MB.

 

  • Prowadzimy zapisy na parafialną Pielgrzymkę do Wilna. Serdecznie zapraszamy do zapisów po każdej mszy świętej w zakrystii. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. O wyjedzie decyduje kolejność zapisu w zakrystii.

 

  • Od poniedziałku 29 sierpnia rozpoczną się Msze św. Gregoriańskie za ś.p. Zofię Szklarską.