· Dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w intencji ŚDM i o ich duchowe owoce.
· tym tygodniu w liturgii przypadają wspomnienia:- w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego, we wtorek 2 sierpnia przypada Odpust Porcjunkuli. Można zyskać odpust zupełny gdy nawiedzimy kościół, odmówimy Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnimy pozostałe warunki odpustu. W czwartek św. Jana Marii Vianneya – patrona naszego ks. Jana Marszałka oraz kapłanów a szczególnie proboszczów.
· W środę o 18:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
· W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca – spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00 . Wyjazd do chorych o godz. 9.00 a ks. Paweł odwiedzi swoich chorych w sobotą.
· Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Przepraszajmy Boga za grzechy pijaństwa i nadużywania alkoholu a także módlmy się o podjecie i wytrwanie w dobrowolnej abstynencji. Zachęcamy do podjęcia abstynencji jako daru dla drugiego człowieka, albo dziękczynienia za to, że w moim domu nie ma takiego problemu lub w intencji ludzi uzależnionych.
· Prosimy o zrobienie na grobach porządku, i przyozdobienie kwiatami grobów, gdyż zbliża się tradycyjna procesja na cmentarz 14 VIII w Wigilię Wniebowzięcia NMP – ( w tym roku to niedziela i rozpoczniemy nabożeństwem o godz. 15.30 w kościele – potem procesja na cmentarz i Msza w Kaplicy Cmentarnej)