W dniach 4-11 lipiec br. ks. wikariusz Paweł Mendyk poraz czwarty prowadził tygodniowe rekolekcje dla starszej młodzieży (RAM II’). Przygotowując się do tych rekolekcji ks. Paweł jeszcze przed ich rozoczęciem często polecał Panu Bogu w naszym kościele ten turnus jak i młodzież mającą w nich uczestniczyć. Rekolekcje w Ustrzykach Górnych dobiegły końca, a temat „Poznacie Prawdę a Prawdą Was Wyzwoli” oraz konferencje, homilie i prace w grupach idące w kluczu kerygmatycznym pozwoliły uczestnikom nawiązać żywą relację z Bogiem, drugim człowiekiem jak i poznać prawdę o  samym sobie. Ten wspaniały czas i jakże owocny, oraz wszystkie łaski jakich doświadczali prowadzący i uczestnicy nie byłby możliwe bez wsparcia modlitewnego „osób trzecich”, za co serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!