• Dzisiaj nabożeństwo  godz. 15.30. Będziemy modlić się za dzieci i młodzież oraz wypoczywających na wakacjach, za pielgrzymów zdarzających na Jasna Górę oraz  w intencji dzisiejszych ks. jubilatów ks. Grzegorza Żywca oraz ks. Aleksandra Glazara i ks. Jana Marszałka.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.
  • Kancelaria w czasie wakacji czynna codziennie od godz. 18.00 do godz. 18.30. W pilnych sprawach po Mszach św. rannych i wieczornych, w sprawach pogrzebowych w każdej chwili.
  • Jutro będzie montowana druga tura ławek w kościele bardzo proszę o pomoc potrzeba 4-6 mężczyzn do ich przesunięcia, posprzątania i wyniesienia palm przed kościół. Proszę o pomoc od godz. 8.30.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła w minionym tygodniu śp. Anna Michna z ul. Rzeszowskiej. Zmarł również brat ks. prałata Krzysztofa Pastuszaka – jego pogrzeb jutro w Rozwadowie. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie ….
  • Do dnia 16 sierpnia 2016 r. (wtorek) Urząd Gminy w Krościenku Wyżnym
    przyjmuje zgłoszenia osób chętnych do oddania odpadów wielkogabarytowych, niebezpiecznych i styropianu.
    Szczegóły na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu  Gminy Krościenko Wyżne.”
  • Ogłoszenia medyczne