• Dzisiaj I Niedziela Miesiąca, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic Różańca św.
  • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.3o. Modlić się będziemy w intencji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  • W piątek 8 lipca przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji i syna naszej krośnieńskiej ziemi. Modlić się będziemy w tym dniu w intencji naszego biskupa i Archidiecezji.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.3o.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna codziennie (z wyjątkiem niedziel i świąt) od godz. 18.oo do godz. 18.3o. W pilnych sprawach po Mszach św. rannych i wieczornych, w sprawach pogrzebowych w każdej chwili.
  • W przyszłą niedzielę 10 lipca w naszej parafii będziemy świętować Jubileusze kapłaństwa. Ks. Grzegorz Żywiec, nasz rodak pracujący w Diecezji Rzeszowskiej, obchodzi 25-lecie święceń kapłańskich. Natomiast nasi księża seniorzy: ks. Jan Marszałek i ks. Aleksander Glazar 55-lecie święceń kapłańskich. Uroczysta Msza św. Jubileuszowa w tym dniu o godz. 11.oo.
  • Przypominamy, że Msza św. wieczorna w okresie wakacji odprawiana jest o godz. 19.oo.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Cecylia Pelczar z ul. Marynkowskiej, polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…