• Dzisiaj nabożeństwo do Serca jezusowego o godz. 15.30.
  • Od jutra Msze św. wieczorowe o godz. 19.00
  • W środę uroczystość św. Piotra i Pawła – w naszej modlitwie polecajmy Ojca Świętego Franciszka. Składka jest przeznaczona  tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.  Jest to również dzień imienin  ks. Pawła– życzymy mu wielu łask Bożych i polećmy Go naszym modlitwom. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 19.00.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30 wraz z nabożeństwem czerwcowym
  • W czwartek zakończenie nabożeństw do Serca Jezusowego.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00.
  • W piątek po Mszy sw. o godz. 19.00 adoracja która poprowadzi młodzież z KSM-u.
  • Kancelaria w czasie wakacji czynna codziennie od godz. 18.00 do godz. 18.30. W pilnych sprawach po Mszach św. rannych i wieczornych, w sprawach pogrzebowych w każdej chwili.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Władysław Janik. Jego pogrzeb w poniedziałek o godz. 16.00.
  • Maksymilian Lorens – nasz rodak został wikariuszem w Jaćmierzu a ks. Sławomir Nowak proboszczem w Krasiczynie. Życzymy im na nowych placówkach wielu łask Bożych.
  • Głosowanie na Lipe Cecylię – zachęcamy zwłaszcza młodzież – możemy głosować poprzez adresy mailowe – bezpłatnie i sms-ami – tutaj już płatnie. Głosujemy do końca miesiąca.