• Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
 • Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 • Jutro w poniedziałek po Mszy św. spotkanie parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej na plebani. Przed Msza św. o godz. 17. 45 członkowie AK poprowadzą modlitwę – nowennę do św. Andrzeja Boboli – patrona AK i naszej Ojczyzny.
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.
 • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek 14 czerwca bł. Michała Kozala – biskupa, w środę – bł. Jolanty w piątek Brata Alberta Cmielowskiego.
 • W czwartek w parafii Miłosierdzia Bożego w Krośnie ( Białobrzegi) wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na wieczór uwielbienia. Początek o godz. 18.00 msza św. – oprawę muzyczna zapewnia chór z naszej parafii.
 • W czwartek 16 VI – Po Mszy św z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej  Jana Pawła II udamy się pod pomnik św. Jana Pawła II.
 • Zapraszamy mieszkańców Gminy dzisiaj tj. 12 czerwca br. na „PIKNIK RODZINNY” przy domu ludowym w Krościenku Wyżnym. Będą występy naszych przedszkolaków i zespołów szkolnych. Nie zabraknie także atrakcji dla naszych milusińskich, min.: tatuaży, darmowy fikoland, pokazy baniek mydlanych, gry i  A dla trochę starszych przygotowano strefę kibica na mecz Polska – Irlandia Północna oraz zabawę taneczną.
 • Lipa „Cecylia” znalazła się w finale plebiscytu Drzewo Roku 2016.(pozycja 9) Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca na portalu drzeworoku.pl. Zachęcamy wszystkich do głosowania na nasza lipę.
 • !5 maja minął termin II raty za podatki i odpady komunalne – prosimy o wpłaty aby uniknąć upomnień i odsetek.
 • Pielgrzymka Piesza na Jasna Górę. Szczegóły na plakatach.
 • Pielgrzymka do Rzymu w Roku Jubileuszowym. – 18-26 X 2016 . Szczegóły u ks. proboszcza a organizatorem jest ks. prałat K. Kaczor z Haczowa.