Przeżywamy rekolekcje parafialne. Dzisiaj 730 – Msza Św. i nauka ogólna,
900 – Msza Św. i nauka ogólna,
Po Mszy Św. film „Matteo” – konferencja Michała Kondrata – twórcy filmu.
1100 – Msza Św. i nauka ogólna,
Po Mszy Św. nauka stanowa dla mężczyzn,
1500 – Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym,
1600 – Msza Św. recytowana,
Po Mszy Św. ok. 1630 – film „Matteo” – konferencja Michała Kondrata – twórcy filmu.
14 MARCA – PONIEDZIAŁEK
800 – Msza Św. i nauka ogólna,
1700 – Msza Św. i nauka ogólna – zakończenie rekolekcji.
· Nowenna do św. Józefa codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

· W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy o godz. 17.30.

· W czwartek o godz. 17.30 droga Krzyżowa dla dzieci.

· W piątek o godzinie 7.30 i 17.30 odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do w rozważaniach Męki Pańskiej. W piątek spowiedź przedświąteczna dla chorych prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

· W sobotę 19 III spowiedź wielkanocna w naszej parafii do południa od godz.9.00 – 12.00, a po południu od 15.00 do 17.00 Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

· Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją.

· Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój do Bożego Grobu. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

· Za tydzień młodzież całej diecezji spotyka się w Przemyślu na dniach Młodych. Ks. Paweł jako duszpasterz dekanalny młodzieży uda się z młodzieżą z naszej parafii i dekanatu na te Dni Młodych.

· W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 7 zł. ofiary będą przeznaczone na Caritas Archidiecezji.

· Za tydzień podopieczni Sióstr Michalitek z Miejsca Piastowego będą rozprowadzać kartki i ozdoby wielkanocne. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie.

Ogłoszenie Sołtysa i Pana Szarka. –
Doradca Rolników pan Szarek służy pomocą w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w swoim biurze codziennie z wyjątkiem wtorków. Rolników prosimy o kontakt z p. Szarkiem.
Wiejskie zebranie sprawozdawcze odbędzie się 20 III godz. 10.15 w Sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym
Ogłoszenie o rekolekcjach dla nauczycieli..