• Kończymy dzisiaj Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości w naszych domach i parafii. Za ławkami są wyłożone Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Zachęcamy do zapoznania się z tym co one proponują.
  • Przeżywamy Wielki Post który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga który przemawia do naszego sumienia. Wykorzystajmy Nabożeństwa Dróg Krzyżowych i Gorzkich Żali do pogłębienia naszej miłości do Boga.
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym które głosi będzie ks. Paweł Mendyk o godz. 15.00 a po nich Msza św.
  • W środę zachęcamy do wzięcia udziału w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i do składania próśb do Matki Bożej o godz. 16.30.
  • W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych – zwłaszcza, ze mamy ferie.
  • W piątek o godzinie 7.30 i 17.00 odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po nabożeństwach Dróg Krzyżowych w piątki możliwość ucałowania relikwii krzyża świętego i cierniowej korony.
  • Za tydzień Niedziela Ad Gentes zbiórka do puszek na pomoc dla misji.
  • Nasi ministranci zdobyli I miejsce w piłce nożnej na szczeblu Dekanatu – starsi, a młodsi II miejsce. Gratulujemy im i ks. Pawłowi opiekunowi.
  • Za tydzień w sobotę po Mszy św. wieczornej 20 II rozpocznie się Kurs Małżeński w naszej parafii- tzw. parafialny. Zapraszamy młodzież z naszej parafii, ale i z parafii sąsiednich.
  • W dniach 15-26 lutego br. można będzie składać w Urzędzie Gminy wnioski na odbiór azbestu i wyrobów zawierających azbest.
  • Za tydzień III niedziela miesiąca i ofiary będą na ogrzewanie naszego kościoła i punktu katechetycznego, gdyż od stycznia parafia przejęła znów jego utrzymanie w ¾. kosztów – resztę pokrywa umowa z „pielęgniarka i logopedą”. Niestety rehabilitacja nie ruszy bo NFZ w Rzeszowie nie dał na razie żadnych szans na nowy kontrakt i pani zrezygnowała. Koszt rachunków od początku sezonu grzewczego to prawie 7600 zł z tego prawie 5 tyś to kościół.