1. Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz.18.30.
  3. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. porannej Akcja Katolicka będzie prowadziła modlitwy do św. Andrzeja Boboli.
  4. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.
  6. W piątek (22.07) modlitwa i czuwanie przy relikwiach św. Charbela. W zakrystii można jeszcze nabyć oleje św. Charbela.
  7. W piątek (22.07) święto św. Marii Magdaleny a w sobotę (23.07) święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  8. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca w przyszłą niedzielę (24.07) błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ministranci będą rozdawać na każdy samochód jedną modlitwę do św. Krzysztofa – to znak, że kierowca jest wierzący i w razie wypadku czy nieszczęścia należy do niego wezwać kapłana. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Papieża Franciszka.
  9. Michał Hołdowicz od wtorku (19.07.22) będzie odprawiał Msze św. za śp. Helenę Frydrych
  10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Stanisława Domaradzkiego. A dzisiaj o 13.30 odbędzie się pogrzeb śp. Anny Bargieł Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…