1. Dzisiaj o godz. 15.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
  3. W poniedziałek (11.07) święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Również w poniedziałek modlitwy do św. Marcina patrona naszej parafii.
  4. W poniedziałek po Mszy św. porannej Akcja Katolicka będzie prowadziła modlitwy do św. Andrzeja Boboli.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.30.
  6. W sobotę (16.07) nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  7. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie Dnia Kultury Chrześcijańskiej – Czytamy, działamy, razem czas spędzamy, który odbył się w ostatnią niedzielę.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Stefanię Gazda, Marię Fejkiel-Indyk a w poniedziałek o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Stanisława Domaradzkiego. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…