1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
  2. Dzisiaj o godz. 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy ks. Marcina Lorenca z kazaniami wprowadzającymi w rekolekcje Odnowy Wiary. Rekolekcje rozpoczną się we wtorek 21 września i potrwają przez 10 kolejnych wtorków. W każdym tygodniu będą poruszane tematy związane z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego. Rekolekcje są dla dorosłych i młodzieży – dla wszystkich, którzy pragną odświeżyć i pogłębić swoją wiarę.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas III, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  5. W tym tygodniu wspominamy we wtorek (21.09) św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę, w czwartek (23.09) św. Ojca Pio.
  6. W sobotę (25.09) odbędzie się doroczna pielgrzymka Róż Różańcowych do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Bardzo serdecznie zapraszamy członków Róż Różańcowych a także inne osoby do udziału w tej pielgrzymce.
  7. W przyszłą niedzielę (26.09) w Komańczy odbędą się uroczystości dziękczynne za beatyfikację bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz odsłonięcie i poświęcenie kamienia upamiętniającego to wydarzenie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 Mszą Świętą. Po Mszy Świętej koncert „ W Hołdzie Prymasowi Tysiąclecia”. Zachęcamy do wzięcia udziału.
  8. Pan sołtys zaprasza mieszkańców gminy Krościenko Wyżne na zebranie wiejskie w dniu 26.09.21 o godz. 17.00. Głównym punktem zebrania będzie informacja o planowanym wydzieleniu granicy miedzy sołectwem Krościenko Wyżne, a sołectwem Pustyny.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Janinę Folta z ul. Szkolnej. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…