1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt (święto Matki Kościoła). Msze Święte z kazaniami o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej.
  4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.
  6. We wtorek o godz. 15.00 próba dla uczniów klas IV Szkoły Podstawowej, którzy w (06.06) na Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będą Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej.
  7. Bardzo prosimy na najbliższą sobotę (29.05) na godz. 9.00 rodziców dzieci klas IV przezywających w tym roku rocznice I komunii świętej o pomoc przy porządkach w kościele, wokół kościoła oraz w otoczeniu domu katechetycznego, wikarówki i plebani. Prosimy o przyniesienie narzędzi i sprzętu potrzebnego do tych prac.
  8. Zapraszamy do zapisów na Pielgrzymkę Częstochowa, Kalisz, sanktuaria Wielkopolski i Dolnego Śląska plus Drezno w terminie 18-24.06.2021. Plan pielgrzymki w intrenecie i na FB.
  9. W tym tygodniu ks. Franciszek Filar na Kostaryce od 25. 05 będzie odprawiał msze św. pogrzebowe za śp. Jana Zając, a od 28. 05. za śp. Tomasza Chodakowskiego. Natomiast ks. Jan Marszałek w domu będzie odprawiał za śp. Marię Bałuka, od 27. 05 za śp. Stefanię Aftanas a od 30. 05 za śp. Karolinę Kmonk my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zygmunta Dymek. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…