1. Dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o 15.45. Modlimy się o jedność chrześcijan. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2. We wtorek 19 I dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara – odpust parafialny w Korczynie.
3. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świetym.
4. Zapraszamy 31 I 2021 na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się u nas w kościele po Mszy św. o godz. 16.00 czyli o 16.30.
5. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania. Niech będzie to przedłużenie naszego trwania w atmosferze Bożego Narodzenia. Ze względu na Koncert kolęd nabożeństwa o 15.30 nie będzie
6. W czwartek wspomnienie św. Agnieszki i dzień Babci a w piątek dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Barbarę Podkul. Dusze zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krościenku Wyżnym informuje, iż będzie realizował Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19.
Pacjentów wyrażających chęć zaszczepienia prosi się o rejestrację telefoniczną pod numerami tel. 13 43 150 76, 13 30 670 76, 792 200 784.
Kolejność wykonywania szczepień będzie prowadzona według wytycznych Ministerstwa Zdrowia.