Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

W poniedziałek – św. Marty, w środę – św. Ignacego Loyoli, , w czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 18.30 oraz w piątek od 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00 w piątek.

Pielgrzymka na Białoruś – spotkanie uczestników we wtorek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Na stronie internetowej jest plan pielgrzymki do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 16-26 I 2010 roku. Zapisy ruszą w sierpniu.

Prosimy o ostrożność w czasie prac wokół kościoła. Zwracajmy uwagę na dzieci, tak aby nikomu nic złego się nie stało. Omijajmy ten teren w ciągu tygodnia dla bezpieczeństwa, w tygodniu kościół w ciągu dnia (poza Mszami)  jak i bramy będą zamknięte i nie będzie tutaj przejścia ze względów bezpieczeństwa.  Do zakrystii będziemy wchodzić od strony kościoła gdyż tamte drzwi będą zamknięte.