23 października 2018 r. Mszą Św. o godz.17 rozpocznie się w naszej parafii „Szkoła Modlitwy”.  Formacja będzie trwała 7 tygodni, we wtorki, od 23 października, po wieczornej Mszy Św. Oprócz konferencji głoszonych przez Ks. Tomasza i wspólnej modlitwy, formacja przewiduje również indywidualną pracę nad pogłębieniem modlitwy osobistej,  w oparciu o podręcznik formacyjny „Szkoła Modlitwy ” ks. K. Kralki.  Podręcznik będzie dostępny do zakupu w cenie 25 zł. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swą relację z Bogiem nie tylko członków wspólnot parafialnych ale wszystkich parafian. Dziękuję jednocześnie ks. Tomaszowi i Odnowie za podjęcie tak ważnej w życiu wierzącego chrześcijanina jaką jest modlitwa.