Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się za powołanych do kapłaństwa, o nowe powołania kapłańskie i zakonne i za wszystkich powołanych z naszej. Parafii. W tej intencji dzisiaj nabożeństwo o godz. 15.30.

W poniedziałek  uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika – patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej spotkanie pielgrzymów udających się z piątku na sobotę na pielgrzymkę do Włoch. Prosimy o przyniesienie na spotkanie pozostałej kwoty za pielgrzymkę.

W środę święto św. Marka Ewangelisty oraz nowenna do MBNP po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00

W czwartek 26 IV próba dzieci I komunijnych o godz 15.00 Obecnośc dzieci obowiązkowa.

W przyszła niedziele ks. Krzysztof będzie miał spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych klas IV  po Mszy św. o godz. 11.00

Bóg zapłać za ofiary złożone na zapłacenie rachunków za gaz w kościele w sezonie zimowych – złożono 6239 zł. Pozostałą część będziemy zbierali w 3 niedzielę maja.

Bóg zapłać również dzieciom za dar Jałmużny Wielkopostnej Caritas – zebrano 543 zł 40 gr.

Kancelaria Parafialna czynna codziennie po Mszy św. wieczornej od godz. 18.30 do 19.00.