Sanktuaria Kotliny Kłodzkiej, Praga 20 -22 X 2017

Sanktuaria Kotliny Kłodzkiej, Praga
20 -22 X 2017

Zdjęcia odwiedzanych miejsc w zakładce  galeria.
Dzień I (20 X 2017)
Wyjazd z Krościenka Wyżnego o godz. 1.00. Przejazd do Krzeszowa. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej – jednego z najpiękniejszych kompleksów barokowych na Dolnym Śląsku – Msza Święta. Przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzanie Zamku Książ – jednego z najpiękniejszych zabytków Dolnego Śląska. Przejazd do Srebrnej Góry zwiedzanie jednej z najlepiej zachowanych Twierdz Górskich w Europie. Przejazd do Barda. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Bardzkiej Strażniczki Wiary. Przejazd do Kudowy Zdrój – zwiedzanie centrum uzdrowiska. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
Dzień II (21 X 2017)
Śniadanie. Przejazd do Kutnej Hory (w średniowieczu jeden z największych w Europie ośrodków wydobycia srebra.)– Stare Miasto, Kościół św. Barbary, Kaplica Czaszek. Przejazd do Pragi miejsce męczeństwa św. JanaNepomucena oraz zwiedzanie kopia domku Matki Bożej z włoskiego Loreto), Pałac Schwarzenbergów, Hradczany(zamek, katedra św. Wita, Wacława i Wojciecha), Mała Strana (rynek, kościół św. Mikołaja, Sanktuarium Dzieciątka Jezus – Msza Święta), Mostek zakochanych, Pałac i Ogrody Wallensteina, Most Karola. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja. Wieczorem możliwość wyjazdu na nocny spacer po Pradze.
Dzień III (22 X 2017)
Śniadanie. Wyjazd do Pragi. Zwiedzanie Rynek staromiejski, Kościół MB Tyńskiej, Ratusz, Hanuszowy zegar, Plac Wacława – miejsce najważniejszych wydarzeń w XX – wiecznej historii Czech. Przejazd do Wambierzyc.Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych sanktuariów Dolnego Śląska – Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin – Msza Święta. Przejazd do Kłodzka. Zwiedzanie miasta: Rynek, Kolumna Morowa, Most Kamienny – wzorowany na Moście Karola w Pradze. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Krościenka Wyżnego. Przyjazd w późnych godzinach nocnych.
Cena: 540 zł. Cena zawiera:
Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w DVD, WC, barek
2 noclegi, 2 obiadokolacje, 2 śniadania
Obiad w drodze powrotnej
Opłaty drogowe oraz parkingi
System tourguide
Opiekę pilota/przewodnika na całej trasie przejazdu
Ubezpieczenie KL oraz NW
Cena nie zawiera biletów wstępu:
Zamek Książ – 34-39 zł (w zależności od trasy zwiedzania)
Twierdza Srebrna Góra – 17 zł
Kaplica Czaszek Kutna Hora – 15 zł