Nowenna do św. Jana Pawła II – 16 III 2017

Nowenna do św. Jana Pawła II – 16 III 2017

16 III 2017 – Trwa nasze przygotowanie na  spotkanie ze św. Janem Pawłem II

Nasza parafia przygotowuje się duchowo  do uroczystości przekazania relikwii św. Jana Pawła II przez Metropolitę Lwowskiego Abp M. Mokrzyckiego. 16 III 2017 nasze duchowe rozważania poprowadził ks.Wojciech Sabik – nasz rodak, katecheta stały w Farze krośnieńskiej.. W wygłoszonej homilii prowadził nas po człowieczeństwie  Jana Pawła II. W osobie Jana Pawła II wskazywał wzór człowieka modlitwy od najmłodszych lat.  Zachęcał do jak najlepszego przygotowania naszych serc do przyjęcia znaku relikwii św. Jana Pawła II. Ukazał jego miłość do rodziców, wdzięczność wobec szkoły i nauczycieli.

W tym duchowym przygotowaniu  wzięli w nim  w nim również uczniowie naszej szkoły podstawowej noszącej imię Jana Pawła II, a klasa VI wraz ze swoją  wychowawczynią panią Małgorzatą Liput – Gibadło  animowała Mszę św. Uczestniczyli w nim również uczniowie naszego gimnazjum przygotowujący się do sakramentu bierzmowania.
To kolejne spotkanie przygotowujące do uroczystości, które odbędą się 4 maja 2017 r.

GALERIA ZDJĘĆ

 

2020-08-05T11:08:59+02:0020 marca 2017|