• Dzisiaj o 15.3o nabożeństwo w intencji katolickich środków przekazu; za nasze diecezjalne Radio Fara, TV Trwam, Radio Maryja i ich pracowników oraz za dzieci i młodzież z racji św. Stanisława Kostki.
  • W środę św. Mateusza Apostoła i ewangelisty oraz nowenna do MBNP o godz. 17.30.
  • W środę o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. dla Przedszkola Samorządowego na rozpoczęcie roku. Zapraszamy dzieci i ich rodziców.
  • Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na wspólne rozpoczęcie pracy które odbędzie się w ostatni piątek miesiąca  23 IX o godz. 18.00. Zapraszamy zarówno Kręgi Rodzin, Akcję Katolicką, Bractwo Trzeźwości, Róże Różańcowe, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Dziewczęca Służbę Maryjną,  scholę i chór, ministrantów i lektorów, Szkolne Koło „Caritas” a także harcerzy i zuchów współpracujących z parafią.
  • Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych z naszej parafii.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na wycinkę drzew na cmentarzu. a za tydzień na Radio Diecezjalne Fara.
  • Za tydzień w naszej parafii będzie gościł ks. Władysław Dubiel z parafii Pełkinie – Wygarki koło Jarosławia wraz z parafianami. Wygłosi kazania i będzie prosił naszych parafian o wsparcie budującego się kościoła w tamtejszej parafii. Po Mszach św. członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary do puszek.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Bronisława Lorens z ul. Południowej i śp. Mirosław Chłap – którego pogrzeb jest dzisiaj. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.
  • Zaproszenie:W sobotę, 24 września 2015 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Komborni. Z uwagi na bliskość miejsca spotkania nie będziemy organizować wspólnego wyjazdu, zachęcamy do indywidualnego udziału w uroczystościach.

·                                 10.00 – Katecheza: 10.30 – Nabożeństwo do Siedmiu Boleści MB

·                                 12.00 – Uroczysta MSZA ŚWIĘTA pod przewodnictwem abpa Adama Szala